Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo bedava,  Ücretsiz iade İmkanı.

Dermaderm

Marka: Dermaderm
OKİRO SİVİLCE GİDERİCİ BİTKİSEL KREM 100GR.Sivilce ergenlikle beraber özellikle yağlı ciltlerde oluşur. Ergenlik dönemi ile vücudumuzda hormon seviyeleri yükselir. Yağlı ve sivilceye yatkın cilt tiplerinde yağ dokusunun artması ile cilt gözeneklerinin altında bulunan yağ kanalları tıkanır. Tıkan..
74,00 TL
Marka: Dermaderm
Okiro Leke Giderici Gündüz Kremi, Leke oluşumunu gidermeye yardımcı Arbutin ve bitki özleri ile üretilmiştir.Cilt Lekeleri Neden Oluşur?Güneşin zararlı etkileri. Yaşlanma. Hormonal bozukluklar. Közmetik ürünlerin yan etkileri. Hormon ilaçları. Hamilelik sürecinde vücutta oluşan ..
74,00 TL
Marka: Dermaderm
Okiro Leke Giderici Gece Kremi, Leke oluşumunu gidermeye yardımcı Arbutin ve bitki özleri ile üretilmiştir. Genellikle yaz aylarında günesin etkisiyle oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olarak kullanılır.Cilt Lekeleri Neden Oluşur?Güneşin zararlı etkileri. Yaşlanma. Hormonal bozu..
74,00 TL
Marka: Dermaderm
Okiro Kırışıklık Giderici Krem yaşlanmanın gözle görünür belirtilerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Kuru ve nemli cildi besler ve nemlendirir. Cildi daha sıkı gösteren kolajen proteininin korunmasına yardımcı olur. E vitamini ve mineraller bakımından çok zengindir. Okiro Kırışıklık Gider..
74,00 TL
Marka: Dermaderm
Elose Pantenol %9 Losyon 250 mlElose Pantenol %9 losyon kuru, tahriş olmuş ve lazer işlemlerinden zarar görmüş ciltlerin tedavisinde kullanılır. Pişik tedavisinde de kullanılabilir. Kuru cilt cildin üst tabakasında su kaybından kaynaklanır. Elose pantenol krem cildi yoğun bir şekilde nemlendirir..
165,00 TL
Marka: Dermaderm
Elose Kırışıklık Giderici Serum 50grElose Kırışıklık Giderici Serum yaşlanmanın gözle görünür belirtilerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Kuru cildi besler ve nemlendirir. Cildi daha sıkı gösteren kolajen proteininin korunmasına yardımcı olur. E vitamini ve mineraller bakımından çok z..
239,00 TL
Marka: Dermaderm
Elose Keratin Saç Bakım Sütü 250 ml.Keratin saçın yapı taşını oluşturan proteindir. Saç hücrelerini bir arada tutarak direncini arttırır. Nem dengesini sağlar. Elose Keratin Bakım Sütü Saçları kökünden ucuna besler, saç düzleştirme işlemi uygulanmış saçların bakımını yapar, Brezilya fönü uygulan..
104,00 TL
Marka: Dermaderm
Elose Keratin Saç Bakım Şampuanı 1000 ml.Keratin saçın yapı taşını oluşturan proteindir. Saç hücrelerini bir arada tutarak direncini arttırır. Nem dengesini sağlar. Elose Keratin Protein Özlü Şampuan Saçları kökünden ucuna besler, saç tellerine koruyucu bir kalkan oluşturur. Aşırı yıpranmış, kır..
165,00 TL
Marka: Dermaderm
ELOSE KERATIN BAKIM SAKAL SERUMU 125MLElose Keratin Bakım Sakal Serumu sakal ve bıyık köklerini güçlendirir, içeriğinde bulunan B vitamini, niacin ve mineraller sakal ve bıyık köklerini güçlendirir. Seyrek olan bölgelerde bıyık ve sakal sayısını arttırır. Genetik olarak her erkeğin sakal yapısı ..
79,00 TL
Marka: Dermaderm
Elose Biotin ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Losyon 250 mlElose Saç dökülmesine Karşı Losyon bay ve bayan saç dökülmesini engellemek için bitki özleri, vitaminler ve mineraller kullanılarak üretilmiştir. Mevsimsel, hormonsal ve genetik saç dökülmelerini engeller.  Yanlış beslenme ve mevsim deği..
89,00 TL
Marka: Dermaderm
ELOSE ARGAN YAĞI KIRIŞIKLIK KARŞITI CİLT BAKIM YAĞI 50 mlKozmetikte kullanılan Argan yağı sıradan argan yağlarına göre çok daha fazla saflaştırılmıştır. E vitamini ve mineraller bakımından çok zengindir. Elose Argan Yağı özlü cilt bakım yağı cildi nemlendirir ve yumuşatır. Argan Yağı E vitamini ..
135,00 TL
Marka: Dermaderm
Elose Argan Keratin Saç Bakım Serumu 125ml.Keratin saçın yapı taşını oluşturan proteindir. Saç hücrelerini bir arada tutarak direncini arttırır. Nem dengesini sağlar. Elose Argan Yağı Özlü Keratin Bakım Serumu Saçları kökünden ucuna besler, Saç düzleştirme işlemi uygulanmış saçların bakımını yap..
134,00 TL
Marka: Dermaderm
DERMADERM SİVİLCE GİDERİCİ BİTKİSEL KREM 100GR.Sivilce ergenlikle beraber özellikle yağlı ciltlerde oluşur. Ergenlik dönemi ile vücudumuzda hormon seviyeleri yükselir. Yağlı ve sivilceye yatkın cilt tiplerinde yağ dokusunun artması ile cilt gözeneklerinin altında bulunan yağ kanalları tıkanır. T..
195,00 TL
Marka: Dermaderm
Set İçeriği:(Sivilce Kremi + Cilt Temizleme Jeli & Losyonu + Okiro Keratin Şampuan)Dermaderm Sivilce Bakım Seti (Kampanyalı Avantaj Paketi)1.Dermaderm Sivilce Temizleme Losyonu: İçeriğinde bulunan  çay ağacı özü sayesinde cilde bakım yapar, sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur. Dermaderm..
284,00 TL
Marka: Dermaderm
Dermaderm Sarımsak Özlü Şampuan, saç dökülmesine karşı üretilmiş bir üründür. Dökülen ve zayıf saçlara bakım yapar, saç dökülmelerine karşı saçları korur ve besler. “Saç dökülmesine karşı ne iyi gelir? Sarımsaklı şampuanın etkileri nedir?” sorularınızın tam karşılığıdır. Saç dökülmesine karşı özel o..
150,00 TL
Marka: Dermaderm
DERMADERM SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI HD-77 ŞAMPUAN 300MLDermaderm Saç Dökülmesine Karşı HD-77 Şampuan,  saç köklerinde kan dolaşımını harekete geçirir. Dermaderm Şampuan Keratin Proteininden üretilmiştir.  Keratin saçın yapı taşını oluşturur. Saçların dökülmesini engeller.  Saç oluşumunu destekleyen ..
195,00 TL
Marka: Dermaderm
DERMADERM AĞRI GİDERİCİ BİTKİSEL KREM 100GR.Dermaderm Okaliptus Özlü Masaj Kremi, 40 yıllık tecrübe geçmişi olan Uzman Eczacılar tarafından hazırlanmış bir üründür. Uygulama tarzı kendisine has olan bu krem bu güne kadar yüzlerce kişinin ağrılarını geçici olarak değil tamamen durdurmuştur. Her g..
150,00 TL
Marka: Dermaderm
DERMADERM MAVİ SU & SAÇ BAKIM SERUMU + MAVİ ŞAMPUAN (Avantaj Paketi)Seyrek ve Dökülen Saçlara Doğal Bakım!Dermaderm Saç Güçlendirici Mavi Serum, vitaminler ve mineraller kullanılarak üretilmiştir. Saçlara vitamin takviyesi yapar. Saçları kökünden ucuna besler ve canlandırır.  Kimyasal içeren..
269,00 TL
Marka: Dermaderm
Set İçeriği:(Leke Giderici Gece Kremi & Gündüz Kremi + Okiro Keratin Şampuan)Cilt Lekelerinin Önlenmesinde Komple Bakım SetiDermaderm Leke Giderici Gece Kremi, leke oluşumunu engelleyen Arbutin ve bitki özleri ile üretilmiştir. Genellikle yaz aylarında günesin etkisiyle oluşan lekelerin gide..
149,00 TL
Marka: Dermaderm
Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi, Leke oluşumunu engelleyen Arbutin ve bitki özleri ile üretilmiştir. Genellikle yaz aylarında günesin etkisiyle oluşan lekelerin giderilmesinde kullanılır. Cilt lekeleri yetersiz ve yanlış beslenme, genetik özelliklerimiz, hava koşulları(aşırı güneş ve hava kirli..
165,00 TL
Marka: Dermaderm
DERMADERM  ISIRGAN ÖZLÜ ŞAMPUAN 300MLDermaderm Isırgan Özlü Şampuan, saç dökülmesine karşı üretilmiş bir üründür. Dökülen ve zayıf saçlara bakım yapar, saç dökülmelerine karşı saçları korur ve besler. Saç dökülmesine karşı özel olarak, Dermaderm Laboratuvarlarında geliştirilmiş bu ürün, 1 aylık ..
150,00 TL
Marka: Dermaderm
Dermaderm HD-77 Şampuan, Kepek ve saçta oluşan problemlere karşı üretilmiştir. Defne yağı doğal antiseptiktir, saç köklerinde oluşan bakterileri temizler ve kepek problemini giderir. Soğuk baskı zeytinyağı hem kepek giderici hem de nemlendirici özelliğe sahiptir. Defne yaprak yağı saç köklerinde kan..
165,00 TL
Marka: Dermaderm
DERMADERM HD-77 SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI KERATİN ÖZLÜ LOSYON 2X100MLDermaderm HD-77 Saç dökülmesine Karşı Losyon bay ve bayan saç dökülmesini engellemek için bitki özleri, vitaminler ve mineraller kullanılarak üretilmiştir. Mevsimsel, hormonal ve genetik saç dökülmelerini engeller.  Yanlış beslenme..
224,00 TL
Marka: Dermaderm
Dermaderm Defne Özlü Şampuan, saç köklerinde kan dolaşımını harekete geçirir. Defne özü yüksek miktarda aminoasitten oluşur.  Bu amino asitler saçın yapı taşını oluşturur. Saçların dökülmesini engeller.  Saç oluşumunu destekleyen peptitler sayesinde, saçların daha kalın ve dolgun görünümlü olmasını ..
150,00 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 31 (2 Sayfa)