Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo bedava,  Ücretsiz iade İmkanı.

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Sözleşmesi

Lianabutik.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

Lianabutik.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri; Lianabutik.com iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Lianabutik.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri bilgileri, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası ) Lianabutik.com tarafından SAKLANMAZ ve GÖRÜNTÜLENMEZ. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. Lianabutik.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı 256-Bit şifreleme yapısı kullanmaktadır.

Kullanıcılar Lianabutik.com’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda 0551 9759135 numaralı telefondan yada info@ lianabutik.com'den bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimizle,

Lianabutik.com Ekibi