Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo bedava,  Ücretsiz iade İmkanı.

Sıkça Sorulan Sorular

300 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz kargodur. Toplam sepet tutarı daha düşük siparişlerde kargo ücreti 35 TL'dir.

Sipariş verdiğinizin ürün detayında kargoya veriliş süresi belirtilmemiş ise, Kargo gönderiminiz 2-4 iş günü içerisinde kargo gönderiminiz yapılır.

Hafta sonu oluşturulan siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

İnternet üzerinden alışveriş yapan bir kişi olarak aklınıza takılacak ilk konunun bu olması gayet doğal. Ürünleriniz orijinal mi? sorusuna bizim satışını yaptığımız ürünler için cevabı ise: Kesinlikle bizden aldığınız tüm ürünler Orijinaldir. Ürünlerimiz üretici firma veya distribütör firmalardan temin edilir  ve Distribütör garantili ürünlerdir.

Ödeme Sayfasında kargo firması tercihinizi belirtebilirsiniz. Bulunduğunuz konum, stok durumun kargo firmasında değişik yapılmasına neden olabilir.

Yurtiçi kargo, Mng Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo ve Aras Kargo ile gönderimlerimiz mevcuttur.

Siparişiniz birden fazla kargo veya kargo paketi ile gönderimi yapılmış olabilir. Bu sebeple ilk olarak “Siparişlerim - > Sipariş Detayı” sayfasından kargo takibini yapabilirsiniz.Bu kontrol sonrasında eksik ürün var ise, İletişim bölümünden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Yanlış gelen ürünü size ulaştığı şekilde paketli olarak, değişim formunu doldurmanız ve form içindeki açıklama kısmında tüm detayları belirtmeniz yeterlidir.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra değişim yapılarak doğru ürünün adresinize gönderimi sağlanacaktır.

Siparişinizi kargo gönderimi yapılmadan önce iptal edilebilir. Kargo gönderimi yapılmış siparişlerde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Unutmayın, Cayma Hakkınızı kullanabilmeniz için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Siparişlerinizin takibini, Siparişlerim sayfasından ayrı ayrı yapabilirsiniz.

"Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan kargo firmasına verildiğini, gönderiminizin yapıldığını ifade eder.Sonraki süreci ise, kargo şirketinden takip edebilirsiniz.

Kargo Takip bilgileriniz, SMS veya E-Posta ile size bildirilir veya Siparişlerim sayfanızdan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aldığınız ürünü 14 iş günü içerisinde İade Şartları kapsamında iade edebilirsiniz. Kullanılmış, Denenmiş, Orjinalliği bozulduğundan tekrar satışı mümkün olmayan ürünlerin iade ve değişim işlemi gerçekleştirilmez.
İletişim bölümündeki adresimiz kargo adresi değildir. Siparişleriniz farklı birimler tarafından gönderilmiş olabilir. Kargonuzla birlikte gönderilen Fatura ve İade Formunda iade adres bilgilerini bulabilirsiniz. Site üzerinden oluşturduğunuz iade talebi sonucunda e-posta olarak mail adresinize kargo bilgileri ve İade Kodu gönderilir.
Kargonuzla birlikte gönderilen Fatura ve İade Formunda iade adres bilgilerini bulabilirsiniz. Site üzerinden oluşturduğunuz iade talebi sonucunda e-posta olarak mail adresinize kargo bilgileri ve İade Kodu gönderilir.

Geri gönderdiğiniz ve İadesi Onaylanan ürünün geri ödemesini; Sipariş oluştururken kullandığınız ödeme aracına yapılır. Ödeme aracınızda artı bakiye olarak gözükmesi 3-7 iş gününü bulabilir.